1. Projektant konstrukcji w firmie Leg-Tur I

Firma Leg-Tur I poszukuje kandydata na stanowisko projektanta konstrukcji do realizacji zadań w projekcie grantowym „Opracowanie innowacyjnego systemu paneli konstrukcyjno-architektonicznych dla mobilnego obiektu rekreacyjnego ReSa” współfinansowanym w ramach programu Szybka Ścieżka, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Poddziałanie 1.1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”. Zatrudnienie odbywało by się na podstawie umowy o pracę na czas określony, zgodny z czasem realizacji projektu (do 30.11.2023 r.).

Firma od 1992 zajmuje się produkcją elementów z betonu architektonicznego. Betony oferowane przez nas należą do wysokotowarowych, dodatkowo wzmacnianych włóknami szklanymi zgodnie z technologią GRC.

Zakres obowiązków:

- wykonanie prac projektowo-badawczych elementów konstrukcji i ich połączeń w przekrojowym modelu (etapie 4 projektu, do listopada 2022 r.)

- prace projektowo-badawcze elementów konstrukcji i ich połączeń w przekrojowym modelu demonstracyjnym jednostki w (etap 5 projektu: grudzień 2022 – czerwiec 2023)

- opracowanie dokumentacji przedwdrożeniowej produktu (etap 6 projektu; czerwiec 2023 – listopad 2023)

Wymagania:

- doświadczenie w branży

- wykształcenie minimum średnie techniczne

- obsługa komputera oraz środowiska CAD

Oferujemy:

- umowa o pracę na czas określony

- prace w przyjaznej atmosferze oraz prężnie rozwijającym się zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@leg-tur.com.pl najpóźniej do dnia 28.05.2021.

cv.doccv.doccv.doc